×
HARIO

HARIO

Japonskou společnost Hario zná každý milovník alternativní přípravy kávy. Praktické a funkční výrobky Hario totiž na trhu s kávou nemají konkurenci. Japonská důslednost a precizní postup jsou zárukou naprosto prvotřídní kvality.

Japonskú spoločnosť Hario pozná každý milovník alternatívnej prípravy kávy. Praktické a funkčné výrobky Hario totiž na trhu s kávou nemajú konkurenciu. Japonská dôslednosť a precízny prístup sú zárukou naozaj prvotriednej kvality.

Cez chemický priemysel k domácej príprave kávy

História preslávenej spoločnosti siaha až do roku 1921. Pričom vtedy s kávou nemala nič spoločné. Hiromu Shibata vtedy založil sklársku firmu, ktorá sa špecializovala na výrobu svetluvzdorného sklapre chemický priemysel. Zlom prišiel v roku 1949, kedy spoločnosť, ktorá sa pôvodne volala Hiromu Shibata Works, prišla s vynálezom takzvaného „Hario Glass“. Teda veľmi kvalitným a pevným sklom, ktoré japonskú firmu čoskoro posunulo k výrobe pomôcok na domácu prípravu kávy.

Všetko, čo potrebujete na prípravu kávy

Keď sa povie dripper, pravý kávoholik si predstaví Hario. Okrem dripperov, vaccum potov, chemexov a french pressov na prípravu filtrovanej kávy, nájdete v sortimente spoločnosti Hario tiež papierové filtre, kovové kanvice na horúcu vodu so špeciálnym zobáčikom, ale aj digitálne váhy na presnejšiu domácu prípravu filtrovanej kávy.

Najčastejšie používaným materiálom na výrobu je sklo, v menšom množstve sa stretnete aj s drevom, porcelánom či plastom. Pri kúpe výrobku japonskej značky Hario sa môžete spoľahnúť na to, že získate prvotriednu kvalitu, ktorá vám dlho vydrží. S príslušenstvom Hario si pripravíte dokonalú filtrovanú kávu bez akýchkoľvek problémov.

Ďalšie informácie dohľadáte na webe HARIO.

Logo Hario 
Hario - alternativné nástroje na prípravu kávy
41,94 € (s DPH)
Pripravte si naozaj dokonalú kávu v porcelánovom filtri V60. Pomôže vám s tým štýlová a efektívna kanvička V60 Buono, ktorá umožňuje maximálnu presnosť pri nalievaní horúcej vody. Kanvičku ponúkame v dvoch...
4,55 € (s DPH)
Papírové filtry využijete pro přípravu kávy v dripperu V60. Filtry se velmi jednoduše používají a zajišťují dokonalou přípravu kávy v domácnosti. Zároveň jsou biologicky rozložitelné a tím pádem šetrné k životnímu...
4,09 € (s DPH)
Miešadlo Hario je skvelým pomocníkom na prípravu filtrovanej kávy v Chemexe, V60, French Presse alebo Aeropresse. Vďaka bambusovému materiálu nemení miešadlo chuť kávy a zároveň umožňuje dokonalé premiešanie zmesi v...
Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek

MENU

Informácie