×
Passalacqua

Passalacqua

Malá rodinná pražiareň začala písať svoj úspešný príbeh v roku 1948. Vtedy pracovala s pražiacim prístrojom, ktorý dokázal upražiť iba 5 kilogramov kávy. Zo skromného biznisu sa ale čoskoro dostala medzi rešpektovaných hráčov vo svete kávy a dnes spracováva 3640 kilogramov kávy za hodinu v novej pražiarni kúsok od historického Neapola.

Precízny postup a neapolská tradícia

Spoločnosť Passalacqua sa rozšírila do celého sveta, stále o sebe ale hovorí ako o „malých umelcoch“. O kávový priemysel sa stará už tretia generácia rodinnej firmy, ktorá dbá o to, aby sa k vám dostali len tie najlepšie zrná a vybraných kávových regiónov sveta. V každej šálke kávy Passalacqua získavate prvotriednu kvalitu a tradíciu výbornej neapolskej kávy.

Jedna z najlepších talianskych káv

Rodinná tradícia a dôraz na precízny postup dokázali dostať značku Passalacqua na výslnie. Dnes patrí medzi vôbec najlepšie talianske kávy a denne si ju vychutnávajú kávoholici po celom svete.

Preneste sa do charizmatického Neapolu a vychutnajte si kus rušného a romantického Talianska v každom dúšku vynikajúcich zmesí Passalacqua. Nielen, že s nimi krásne naštartujete každé lenivé ráno, ale zároveň vás povzbudí pri populudňajšej apatii.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu Passalacqua.

Logo Passalaqua
Passalacqua - káva z Neapolu
Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

MENU

Informácie