×
Kimbo

Kimbo

Bratia Rubinovci v mladom veku pomáhali svojmu otcovi vo vedení rodinnej kaviarne. Láska ku káve im zostala a v roku 1950 založili dnes už veľmi významnú spoločnosť, Café de Brasil. Práve tá produkuje od roku 1963 vynikajúcu kávu Kimbo, ktorá je ako stvorená pre znalcov kávy.

Nejlepšia medzi nejlepšími

Nechať vyniknúť svoju kávu v preslávenom Neapole je naozajstný kumšt. V meste, kde sa takmer každý venuje umeniu prípravy kávy, sa na výslnie dostane len tá najlepšia. Prvotriednym zmesiam Kimbo sa to podarilo. Z malej kaviarne sa obľúbená káva šírila do domácností a skoro si bez nej neapolskí kávoví milovníci nedokázali predstaviť svoj deň.

Revolučná technika balenia vákuovým systémom plechoviek Kimbo dostala výnimočnú kávu z historického Neapola do celého Talianska a postupom času aj do sveta. Názov kávy Kimbo má pripomínať exotické krajiny, kde sa pestujú kvalitné kávové zrná.

Len tie najkvalitnejšie zrná

Dnes je spoločnosť Café de Brasil veľmi silnou finančnou skupinou, ktorá expanduje hlavne tak, že skupuje menšie pražiarne a preberá ich zákazníkov. Aj cez túto rozpínavú taktiku si zachováva vždy pôvodnú kvalitu praženej kávy, ktorú si zamilovali ich znalci na celom svete. Na precíznosť aj kvalitu dohliadajú profesionálne tímy nákupcov, ktorí vyberajú len tie najlepšie zrná priamo od pestovateľov. Pražiareň Kimbo sa právom zaraďuje medzi najlepších výrobcov kávy. Navyše sa pýši ďalším úspechom. Prestížny výrobca kávovarov De’Longhi si totiž zvolil Kimbo ako hlavného partnera pri prezentáciách svojich prístrojov na celom svete.

VV každom dúšku zrnkovej kávy Kimbo si užijete neodolateľnú chuť pravého neapolského espressa, ktorá vás prenesie do úzkych uličiek historického mesta, ktorými sa závratnou rýchlosťou preháňajú Taliani na svojich skútroch, aby si mohli vychutnať obľúbenú šálku výbornej kávy. Zamilujete si ju tiež, pôjde to ľahko.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu Kimbo.

Logo Segafredo 
La Bottega - italská káva z Modeny
12,98 € (s DPH) 14,21 €
Zmes tých najlepších vysokohorských odrôd s prevahou Arabiky pôvodom z Brazílie, Salvadoru, Indie a Jávy. Každá z odrôd sa praží samostatne. Výsledkom práce expertov je jemná, delikátna chuť a vôňa s tónmi sušeného...
Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

MENU

Informácie