×

Papierové poháre na kávu

8,22 € (s DPH)
Naservírujte kávu štýlovo v papierových pohároch. Poháre na kávu Pellini sú vysoko kvalitné a sú vyrobené z papiera s polypropylénom. Vďaka tomu nemenia vôňu nápoja. Poháre na sebe majú motívy výrobcu Pellini a...
8,64 € (s DPH)
Poháre na kávu vám skvelo poslúžia na servírovanie horúcich nápojov na rôznych akciách. Poháre na sebe majú text „coffee 4 you“ a sú vyrobené z papiera s polypropylénom, vďaka čomu nemenia arómu nápoja. Vybrať si...
Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Žijeme v uponáhľanej dobe, a tá si žiada rýchle riešenia. Keď nemajú zákazníci čas vysedávať v kaviarňach, ale bez kávy sa obísť nechcú, vždy si ju môžu vziať so sebou. V tejto kategórii nájdete poháre na kávu, ktoré sa okrem reštauračných zariadení môžu využiť napríklad na rôznych akciách kvôli jednoduchému servírovaniu kávy a iných horúcich nápojov.

Vychutnajte si svoju kávu kdekoľvek

Trend modernej doby , poháre na „coffee to go“, sa k nám rozšíril v 90. rokoch zo západu, kde bola „káva na cestu“ fenoménom už niekoľko rokov. K jej popularite prispel hlavne reťazec Starbucks, ktorý je založený na pohárovom predaji nápojov. Však komu sa nestalo, aby barista v Starbucks neskomolil jeho meno, ktoré zamestnanci píšu na papierový pohár s kávou? Výhoda pohára je možnosť ho ľahko prenášať a vychutnať si tak kávu počas chôdze alebo si ju vziať so sebou do práce.

Kvalitné papierové poháre, ktoré nemenia arómu kávy

Do sortimentu zaraďujeme iba vysoko kvalitné poháre, ktoré nijak neovplyvňujú vôňu nápoja. Poháre bývajú obyčajne vyrobené z papiera s polypropylénom alebo z polystyrénu, tzv. „thermo“. Papierové poháre na kávu využijete všade tam, kde nie je možné servírovať kávu v klasických šálkach. Plánujete firemnú akciu, raut alebo večierok? Nechcete návštevníkov ochudobniť o dobrú kávu? Naservírujte ju v kvalitných pohároch, ktoré si môžu vziať jednoducho so sebou a nemusia sedieť na jednom mieste. Vy navyše nemusíte riešiť problém so šálkami a umývaním.

Read moreShow less

MENU

Informácie