Bristot

Káva Bristot

Spoločnosť Bristot sa už od začiatku 20. storočia podieľa na vývoji tej najlepšej talianskej kávy. So sídlom v meste Belluno medzi vrchmi romantických Dolomitov sa táto vyhlásená pražiareň, vďaka práci a dôrazu na kvalitu, vypracovala m,edzi najlepšie spoločnosti v kávovom sektore.

Dôraz na tradície aj pokrok

Už v roku 1919 začal Domenico Bristot pracovať na projekte vlastnej pražiarne. Rodina Bristotová a ich výnimočná káva patrí dnes k vôbec najstarším kávovým značkám v Európe.

Nielen dôraz na tradície, ale aj sústredenie sa na pokrok a moderné technológie hrajú dôležitú rolu vo fungovaní talianskej spoločnosti Caffé Bristot. Spoločnosť sa snaží o to, aby svojim zákazníkom prinášala excelentné espresso, ktoré si môžu vychutnať kdekoľvek na svete.

Svoj cieľ opisuje Caffé Bristot jednoducho: podieľať sa na rozvoji nádherného sveta kávy tým, že ponúka prvotriedne produkty a naplno sa prispôsobuje prianiam svojich zákazníkov. Na dosiahnutie dokonalosti používa mix vášne a tradície, ktoré sa prelínajú s dôrazom na etické hodnoty. S kávou Bristot si tak môžete byť istí, že okrem vynikajúcej chuti je súčasťou vašej šálky aj férový prístup vo všetkých častiach produkcie kávy.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu Bristot.

Logo Bristot 
Bristot - italská káva z Belluno
Bristot Classico zrnková káva 1kg Bristot Classico zrnková káva 1kg
Vypredané
9,51 € (s DPH)
V každom dúšku kávy Bristot Classico sa môžete tešiť na intenzívnu chuť, plné telo a neodolateľnú orieškovú arómu. Zmes kvalitných zŕn kávy z Guatemaly, Mexika a Kostariky si najlepšie vychutnáte ako dvojité espresso.
Bristot Cortina zrnková káva 1kg Bristot Cortina zrnková káva 1kg
Vypredané
17,00 € (s DPH)
Vynikajúca zmes Bristot Cortina sa skvelo hodí pre dokonalé talianske espresso. Lahodná káva sa pýši bohatou penou a neodolateľnou zlatou cremou. Vďaka vyváženému pomeru medzi kvalitnou Arabicou a Robustou ponúka...
Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Hlavné menu

Informácie