×

Mliekovky

3,26 € (s DPH)
Máte svoju kávu radi s mliekom? Naservírujte si ho štýlovo v kvalitnej nerezovej kanvičke na mlieko. Ponúkame ju v dvoch veľkostiach, 30 alebo 100 ml. Užite si svoju kávu s mliekom, tak, ako ju máte najradšej, a k...
1,45 € (s DPH)
Vychutnávate si svoju kávu najradšej s mliekom? Naservírujte si mlieko v štýlovej, porcelánovej kanvičke na mliečko a povýšte kávový rituál na novú úroveň. Porcelánovú kanvičku na kávu ponúkame v dvoch veľkostiach,...
Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Káva sa v Európe šírila z Talianska, mlieko do nej ale pridali až vo Viedni. V roku 1683 tam vznikla prvá káva s mliekom, takzvaná viedenská mélange. Od tej doby už si kávu s mliekom nemôžu vynachváliť milovníci tohto nápoja na celom svete. Patríte medzi nich tiež? Naservírujte si mliečko ku káve štýlovo v krásnych kanvičkách.

Štýlové a kvalitné

V tejto kategórii nájdete porcelánové a nerezové kanvičky na mlieko na servírovanie mlieka v rôznych veľkostiach. Kanvičky sú veľmi kvalitné a dobre sa udržiavajú. Kvalitné espresso a čerstvé mlieko tvoria dokonalú dvojicu, ktorú výborne doplníte práve dizajnovými kanvičkami.

Servírovanie ako v najlepších kaviarňach

Naservírujte svoju kávu a mlieko tak, akoby ste boli v najlepších kaviarňach sveta a povýšte svoj kávový rituál na novú úroveň. Preneste sa do Viedne, do roku 1700, kedy už v tejto metropole fungovalo niekoľko kaviarenských podnikov, ktoré nastavili trend kávových rituálov, ktorý pretrval do dnešnej doby.

Vychutnajte si svoju kávu tak, ako ju máte najradšej a naservírujte si k nej mlieko v krásnej, porcelánovej alebo nerezovej kanvičke na mlieko.

Read moreShow less

MENU

Informácie