×
La Bottega

La Bottega

Nedokážete si predstaviť ráno bez šálky pravého talianskeho espressa? Vychutnajte si kvalitu a vyváženú horko-sladkú chuť, ktorá sa mieša v káve osvedčenej značky La Bottega. Talianska kvalita, vynikajúca chuť a neodolateľná aróma očarí každého milovníka dobrej káva. Zamilujte sa aj vy do výnimočného nápoja.

Nezameniteľná chuť zo severu Talianska, ktorej neodoláte

Historická talianska Modena sa pýši nielen výrobou lahodného červeného Lambrusca. Z mestečka na severe talianska pochádza aj jedna z najlahodnejších talianskych káv, znalcami oceňovaná La Bottega.

Výberová talianska káva má základ v zrnách pranej kávy Arabica z Brazílie, Kolumbie a Etiópie. Na záver je doplnená nemenej kvalitnými zrnami Robusty.

Tradičná metóda stojí za jedinečnou chuťou kávy

La Bottega je ako jedna z posledných talianskych káv pražená tradičnou benátskou metódou. To znamená, že jednotlivé druhy kávy sa pražia zvlášť a spolu sa zmiešajú až po upražení. Benátska metóda praženia zaručuje jedinečnú stabilitu v chuti a vôni. Stredný stupeň praženia, stredný obsah kofeínu a chuť do sladka stoja za úspechom chuťovo neodolateľnej kávy. La Bottega sa výborne hodí pre všetkých konzumentov kávy, ktorí ocenia jej senzorické vlastnosti.

Kávu La Bottega si môžete pripraviť v automate, profesionálnom kávovare, moka konvici, french presse alebo aj v džezve. Bohatá variabilita je jedným z ďalších dôvodov, prečo siahnuť po osvedčenej talianskej kvalite.

Logo La Bottega 
La Bottega - talianska kava
Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

MENU

Informácie