Šálky na kávu

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Zaobstarali ste si prvotriednu kávu? A nezabudli ste na niečo? Najlepšie si ju totiž vychutnáte z kvalitných porcelánových šálok. Tie od talianskej spoločnosti Nuova Point sú špičkou na trhu a zaručujú, že vaša káva bude dlhšie teplá.

Vďaka porcelánu sú šálky veľmi odolné

Nuova Point je dlhoročným partnerom vyhlásených talianskych aj svetových kaviarní.  Talianska spoločnosť si dáva záležať na prvotriednej kvalite a prísnych kontrolách, vďaka ktorým prináša svojim konzumentom len to najlepšie. Šálky na kávu sú tvorené čistým tvrdým porcelánom, ktorý zaručuje odolnosť voči pádom aj teplotným šokom.

Na rozdiel od keramiky vedie porcelán teplo omnoho lepšie. Môžete si preto byť istí, že vám vaša káva hneď nevychladne. Užite si svoj obľúbený nápoj na úrovni. Nech už túžite po dokonalom cappuccine alebo espresse, v šálkach na kávu Portofino Espresso alebo Portofino Cappuccino vám bude chutiť omnoho lepšie. Vôňa čerstvo praženej kávy a štýlové podávanie v šálke s podšálkou od vyhláseného talianskeho výrobcu urobia z každého rána jedinečný zážitok.

Dokonalosť vo vašej kancelárii aj domácnosti

Nuova Point kladie dôraz na kvalitu materiálu, tvarov aj použité technológie, a prináša tak úplnú dokonalosť, čo sa týka tvarov aj vlastností výsledných produktov. Keď môžete unikátne šálky na kávu objaviť vo vybraných kaviarňach sveta, prečo by si nemohli nájsť svoje miesto aj u vás doma?

Hlavné menu

Informácie