×
La Brasiliana

La Brasiliana

Písal sa rok 1948, kedy sa Carlo Govoni rozhodol v historickom centre talianskej Ferrary otvoriť kaviareň. Kávový nadšenec konečne mohol využiť stroj na praženie, ktorý kedysi získal od majiteľa malej večierky, a ktorý čakal na svoju príležitosť po celú dobu vojny. Tak vznikla slávna káva La Brasiliana.

Tradičný rodinný biznis

Carlo Govoni dokázal zo svojej vášne pre kávu vybudovať úspešný biznis, ktorý sa dostal ďaleko za hranice rodného Talianska. Do spoločnosti La Brasiliana sa postupne pridali aj Govoniho deti a následne aj vnúčatá. Práve Govoniho deti vytvorili prvé kávové zmesi určené pre bary. Spoločnosť najala poslíčka, ktorý jazdil na bicykli cez celé mesto a doručoval výnimočnú kávu.

Dôraz na kvalitu v každom kroku

Rodinná firma sa sústredí na to, aby svojim zákazníkom prinášala vždy len tú najvyššiu kvalitu. Starostlivo preto vyberá zrná z vyhlásených kávových regiónov sveta a dbá na dokonalý a poctivý postup praženia. Rodinní príslušníci neustále dohliadajú na to, aby profesionálni pražiči odvádzali dokonalú prácu. V každom balení kávy La Brasiliana vás tak čaká výnimočná a prvotriedna zmes.

Ďalšie informácie dohľadáte na webe La Brasiliana.

Logo La Brasiliana 
La Brasiliana kavarny
Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

MENU

Informácie