Bristot Sublime zrnková káva 1kg

Bristot Sublime 100 %-ná Arabica je stredne pražená zmes brazílskej odrody Santos Cerrado Dulce so sladkými kvetinovými kávami z východnej Afriky a Strednej a Južnej Ameriky. Káva sa pýši plnou chuťou s náznakmi korenia a tabaku a príchuťou čokolády.

16,65 €
14,48 bez DPH.
viac ako 50 kusov
Brand:

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí káva Bristot Sublime

Stredne pražená 100 % Arabica sa vyznačuje intenzitou a jedinečnou rovnováhou. Môžete si tak vychutnať kávu, ktorá je sladká a delikátna a zároveň prináša pozoruhodnú štruktúru.

Bohatá chuť s náznakmi čokolády

Bristot Sublime 100 % Arabica láka na tóny tmavého kakaa, doplnenými náznakmi korenia a tabaku. Tešiť sa môžete na lahodnú príchuť čokolády.

Základom kávy je zmes brazílskej odrody Santos Cerrado Dulce so sladkými kvetinovými kávami pôvodom z východnej Afriky a Strednej a Južnej Ameriky.

Vďaka mokrému spracovaniu zŕn sa jednotlivé druhy káv pýšia presnýmpomalým pražením. Dokonale vyvážená aróma a nízka hladina kyslosti sú ďalšími jedinečnými charakteristikami kávy Bristot Sublime 100 % Arabica. Najlepšie si ju vychutnáte ako pravé talianske espresso alebo jemné cappuccino.

šálek kávy Bristot 
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
1
Kyslá
2
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie