×

Kimbo Prestige zrnková káva 1kg

Zrnková káva Kimbo Prestige je vzácne vyrovnaná zmes, ktorú jej výrobcovia namiešali predovšetkým pre náročných znalcov kávy a odborníkov, ktorí ocenia chuť pravého talianskeho espressa. Poctivé spracovanie a precízne praženie robia z kávy Kimbo Prestige prémiovú zmes s delikátnou chuťou a výrazne sladkou arómou.

14,39 €
12,51 bez DPH.
viac ako 50 kusov
Brand:
Popis

Ako chutí káva Kimbo Prestige

Kávu Kimbo Prestige namiešal jej výrobca predovšetkým pre náročných znalcov kávy a odborníkov, ktorí dokážu oceniť kvalitu pravého talianskeho espressa. Vzácne vyrovnaná zmes zŕn kávy Arabica očarí svojou jemnosťou a výraznou sladkou chuťou.

Dôraz na precíznosť a kvalitu

Len tie najlepšie zrná Arabicy sa miesia v prestížnej zmesi zrnkovej kávy Kimbo Prestige. Výsledkom opatrného spracovania a precízneho stupňa praženia je prémiová zmes s delikátnou chuťou, ktorá s ľahkosťou predstavuje, čo znamená naozajstná láska ku káve.

Zrnková káva Kimbo Prestige je súčasťou rady Espresso BAR, skladajúcej sa zo šiestich rôznych zrnkových zmesí v kilových baleniach. V každej zmesi nájdete krémové espresso s jedinečnou chuťou a stálou arómou. Široký výber dokáže uspokojiť každého milovníka kávy, nech už hľadáte silné nakopnutie kvôli rannému vstávaniu alebo jemné aromatické espresso.

"Šalek 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie