×

Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg

Stredne pražená zmes Kimbo Extra Cream láka na perfektnú vyváženosť medzi sladkou a kyslou chuťou. Čerešničkou na torte je dlhotrvajúca bohatá pena, ktorá robí z pitia zrnkovej kávy Kimbo Extra Cream jedinečný zážitok. Vychutnajte si dokonalú chuť pravého neapolského espressa.

Read moreShow less
Pôvodná cena: 12,51 €
12,35 €
10,74 bez DPH.

Kúp viac, zaplať menej

Množstvo Zľava Ušetríte
6 0,24 € 1,44 €
12 0,36 € 4,32 €
24 0,49 € 11,76 €
viac ako 50 kusov
Brand:

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

Zmes

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí káva Kimbo Extra Cream

Poctivý výber a spracovanie tých najkvalitnejších kávových zŕn sú základom jedinečnej chuti zrnkovej kávy Kimbo Extra Cream. Táto stredne pražená zmes láka na perfektnú vyváženosť medzi sladkou a kyslou chuťou a neodolateľnú dlhotrvajúcu penu.

Precízny výber zŕn prináša najlepšiu kvalitu

Zrnková káva Kimbo Extra Cream očarí svojimi vlastnosťami všetkých milovníkov dobrej kávy. Unikátna zmes je výsledkom poctivého výberu zŕn z najlepších kávových regiónov na svete. Profesionálni nákupcovia získavajú zrná priamo od producentov a zaručujú tak najvyššiu kvalitu a precíznosť hneď v prvých štádiách prípravy kávy.

Kimbo Extra Cream je súčasťou novej rady Espresso BAR, ktorá ponúka šesť rôznych zrnkových zmesí v kilových baleniach. V každej z nich nájdete lahodné krémové espresso s jedinečnou chuťou a stálou arómou. Z širokej ponuky si vyberie každý, nech už túžite po silnej a výraznej chuti alebo hľadáte jemné aromatické espresso.

"Šalek 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
3
Horká
2
Kyslá
1
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
2
Druh
Zmes
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie