×

Passalacqua Harem zrnková káva 1kg

Aromatická zmes desiatich druhov ručne zbieraných zŕn 100% Arabik. Vysokú kvalitu a exkluzivitu zaručuje odroda Jamaica Blue Mountain a Portoriko San Pedro. Jamaica Blue Mountain je jedným z najuznávanejších druhov kávy na medzinárodnom kávovom trhu a dokazuje, že pražiareň pracuje s kvalitnou kávou a vie, ako s ňou zaobchádzať.

Chuť je charakteristická tónmi čokolády, môžete rozpoznať aj lieskové oriešky a sušené ovocie. V závere pocítite veľmi ľahkú aciditu. Ideálne na prípravu espressa, cappuccina, latte macchiato alebo caffè latte.

Read moreShow less
Regular price: 30,50 €
28,02 €
25,01 bez DPH

Množstevné zľavy

Množstvo Jednotková zľava Ušetríte
6 2,89 € 17,34 €
viac ako 50 kusov

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeínu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Ako chutí káva Passalacqua Harem

V každom dúšku zrnkovej kávy Harem ucítite exkluzivitu, ktorú zmes získala vďaka podielu kávy Jamaica Blue Mountain, jednej z vôbec najluxusnejších a najdrahších káv na svete. Zrnková káva Harem má elegantnú, plnú chuť a pýši sa nádherne jemnou, kvetinovou vôňou.

Prvotriedna kvalita zŕn

Za jedinečnou chuťou zmesi stoja tie najlepšie vysokohorské kávové bôby AA Estate, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou od pestovania, zbierania, dopravy až po výsledné praženie a balenie. Prémiové zrná zaručujú vyváženú a harmonickú chuť, ktorej len tak neodoláte.

Vychutnajte si zrnkovú kávu Harem ako typické talianske espresso a užite si jej exkluzivitu, ktorá vám rozjasní začiatok dňa aj jeho priebeh.

Šálek kávy Passalacqua
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
3
Horká
2
Kyslá
1
Úroveň praženia
3
Obsah kofeínu
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie