×

Hario Dripper V60-01 keramický červený

Japonský dripper Hario V60 je zárukou prvotriednej kvality, po ktorej siahajú najlepší svetoví baristi. Preneste si kus kaviarenského života domov a pripravte si vynikajúcu filtrovanú kávu. Dripper V60 sa pýši štýlovým dizajnom a precíznym spracovaním, vďaka ktorému je investíciou na dlhé roky dopredu.

Read moreShow less
21,49 €
17,76 bez DPH
Vypredané
Brand:
Popis

Kúzlo kávy pripravenej doma

Keď sa povie dripper, nadšení kávoholici si automaticky predstavia Hario. Japonská spoločnosť je kultom medzi alternatívnou prípravou kávy. Dripper V60 je zárukou precízneho spracovania a kvality, ktorá vám dlho vydrží.

Kvalita na mnoho rokov

Príprava výberovej kávy na Hario Dripper V60 je trendom poslednej kávovej sezóny. Najlepší baristovia z kávových mekk, ako je New York, Tokio, Sydney alebo Oslo, sa predbiehajú, kto na populárnom dripperi pripraví lepšiu kávu. Preneste si kus kaviarenského životného štýlu aj domov. S dripperom V60 to pôjde jedna radosť.

Na prípravu kávy v dripperi V60 budete potrebovať papierové filtre. Lepší výsledok docielite použitím kanvičky Range Server. Obľúbený dripper V60 ponúkame v dvoch variantoch, vybrať si môžete z červenejbielej farby. Obe sú keramické.

Mlýnky hario 
Read moreShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie