×

PELLINI TOP Arabica 100% Bez kofeinu 10ks

Zamilujte sa do vrcholovej zmesi talianskej pražiarne PELLINI a vychutnajte si ju aj v bezkofeínovom variante. Kávu Pellini TOP 100% Arabica Dec si môžete pripraviť v kávovare Nespresso a užiť si jedinečnú arómu a nezameniteľnú chuť výberovej kávy bez kompromisov. Jedno balenie kávy obsahuje 10 kapsúl a v každej kapsule nájdete 5 g kávy.

Read moreShow less
4,09 €
3,65 bez DPH
Vypredané

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

Zmes

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Ako chutí Pellini OP Arabica 100% Bez kofeinu pro Nespresso

Vrcholovú zmes talianskej pražiarne Pellini si môžete vychutnať aj v bezkofeínovom variante. Dekofeinizácia kávy Pellini Top prebieha veľmi šetrnou metódou pomocou kyslíkaoxidu uhličitého, vďaka ktorej sa nemení aróma ani chuť kávy. Nákladná metóda zaručuje perfektný výsledok a nezabudnuteľný prežitok z piatia výnimočnej talianskej zmesi. Táto bezkofeínová zmes je tým najkvalitnejším, čo na kávovom trhu nájdete.

Jedno balenie kávy obsahuje 10 kapsúl a v každej kapsule je 5 g kávy. Kapsule Pellini sú vyhlásené nielen svojou výnimočnou chuťou, ale tiež tým, že sú na rozdiel od ostatných dostupných kapsulových káv bez pridaných prísad. Môžete si tak vychutnať neodolateľnú a čistú kávu a užiť si jedinečný prežitok z každého dúška.

šálka kávy pellini z kávovaru nespresso 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
1
Kyslá
2
Úroveň praženia
2
Druh
Zmes
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie