PELLINI Magnifico pre Nespresso 10ks

Vybrané zrná Arabicy z Južnej Ameriky a východnej Afriky, jemne zvýraznené Robustou, robia z kávy Nespresso PELLINI Magnifico jednu z najchutnejších zmesí talianskej pražiarne. Zamilujte sa do ovocných podtónovintenzívneho espressa, ktoré si môžete pripraviť v kávovare Nespresso. V jednom balení kávy nájdete 10 kapsúl a každá kapsula obsahuje 5 g kávy.

3,86 €
3,36 bez DPH.
viac ako 50 kusov

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí Pellini Magnifico pro Nespresso

Magnifico je presne také, ako znie. Jedinečné, veľkolepé a nezameniteľné. Juhoamerická a východoafrická Arabica sa vhodne mieša s vybranými zrnami Robusty a vytvára neodolateľnú chuť, ktorú si s ničím nezmýlite. Vďaka delenému praženiu vyniknú ovocné tóny Arabicy a Robusta dodá talianskemu espressu intenzitu. Vynikajúca crema a dokonalá chuť robia z každého rána skvelý zážitok.

Jedno balenie kávy obsahuje 10 kapsúl a v každej kapsule je 5 g kávy. Kapsule Pellini sú vyhlásené nielen svojou výnimočnou chuťou, ale tiež tým, že sú na rozdiel od ostatných dostupných kapsulových káv bez pridaných prísad. Môžete si tak vychutnať neodolateľnú a čistú kávu a užiť si jedinečný prežitok z každého dúška.

šálka kávy pellini z kávovaru nespresso 
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
1
Kyslá
2
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
1
Druh
100% Arabica
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie