×

PELLINI ABSOLUTE pre Nespresso 10ks

Pripravte si neobyčajnú taliansku zmes v kávovare Nespresso. Káva Nespresso Pellini Absolute láka na výnimočnú chuť a vôňu lieskových orieškovtmavej čokolády, ktorá dostane do kolien aj najnáročnejších znalcov kávy. Balenie obsahuje 10 kapsúl a v každej kapsule je 5 g kávy.

3,86 €
3,36 bez DPH.
Vypredané

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí Pellini ABSOLUTE  pro Nespresso

Lieskovo-oriešková chuť s podtónmi tmavej čokolády, silná a ušľachtilá aróma a len tie najkvalitnejšie zrná robia z pitia kávy Nespresso Pellini Absolute jedinečný prežitok, na ktorý hneď tak nezabudnete. Jemné praženie zaručuje plné rozvinutie celého chuťového spektra, od jemne sladkastej chuti až po ľahko kyselkavú príchuť. Výnimočnú zmes 100% Arabíc Nespresso Pellini Absolute si zamilujete v akúkoľvek dennú dobu.

Jedno balenie kávy obsahuje 10 kapsúl a v každej kapsule je 5 g kávy. Kapsule Pellini sú vyhlásené nielen svojou výnimočnou chuťou, ale tiež tým, že sú na rozdiel od ostatných dostupných kapsulových káv bez pridaných prísad. Môžete si tak vychutnať neodolateľnú a čistú kávu a užiť si jedinečný prežitok z každého dúška.

šálka kávy pellini z kávovaru nespresso 
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
2
Kyslá
1
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
1
Druh
100% Arabica
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie