×

Vergnano Antica Bottega zrnková káva 1kg

Zrnková káva Antica Bottega je 100% Arabica, ktorá vás očarí výraznou chuťou, znamenitou cremou a delikátnou arómou. Vďaka pomalému praženiu je káva sladká, jemne kyslá a miestami korenená ovocnými tónmi.

Pôvodná cena: 13,32 €
12,10 €
10,53 bez DPH.
viac ako 50 kusov

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí káva Vergnano Antica Bottega

Túto 100% Arabicu si zamilujete vďaka jej delikátnej aróme, ktorú jej dodávajú vybrané zrná stredoamerických káv. Potešia vás tiež výrazná chuť a znamenitá crema.

Precízny postup a kontrola

Zrnková káva Antica Bottega vzniká pomalým pražením, ktoré zaručuje, že výsledná chuť je sladká, jemne kyslá a miestami korenená ovocnými tónmi. Vákuové balenie kávy zaručuje jej dokonalú čerstvosť na ceste k zákazníkovi aj po rozbalení.

Do výslednej zmesi Antica Bottega sa dostávajú len tie najkvalitnejšie zrná, na ktorých výber dohliadajú profesionálni kontrolóri. Starostlivo kontrolovaný je aj proces tradičného praženia. Môžete si tak byť istí, že sa k vám dostáva výnimočná káva prvotriednej kvality. Antica Bottega v sebe mieša tradíciu a pokrok a jej chuť vás ľahko prenesie do romantických uličiek talianskych miest. Lahodná káva vám rozjasní každé šeré ráno.

šálek kávy Vergnano 
Detaily produktu

Tabuľka dát

Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie