×

Vergnano Antica Bottega zrnková káva 1kg

Zrnková káva Antica Bottega je 100% Arabica, ktorá vás očarí výraznou chuťou, znamenitou cremou a delikátnou arómou. Vďaka pomalému praženiu je káva sladká, jemne kyslá a miestami korenená ovocnými tónmi.

13,61 €
11,83 bez DPH.

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
6 0,39 € Až do 2,34 €
viac ako 50 kusov
Popis

Ako chutí káva Vergnano Antica Bottega

Túto 100% Arabicu si zamilujete vďaka jej delikátnej aróme, ktorú jej dodávajú vybrané zrná stredoamerických káv. Potešia vás tiež výrazná chuť a znamenitá crema.

Precízny postup a kontrola

Zrnková káva Antica Bottega vzniká pomalým pražením, ktoré zaručuje, že výsledná chuť je sladká, jemne kyslá a miestami korenená ovocnými tónmi. Vákuové balenie kávy zaručuje jej dokonalú čerstvosť na ceste k zákazníkovi aj po rozbalení.

Do výslednej zmesi Antica Bottega sa dostávajú len tie najkvalitnejšie zrná, na ktorých výber dohliadajú profesionálni kontrolóri. Starostlivo kontrolovaný je aj proces tradičného praženia. Môžete si tak byť istí, že sa k vám dostáva výnimočná káva prvotriednej kvality. Antica Bottega v sebe mieša tradíciu a pokrok a jej chuť vás ľahko prenesie do romantických uličiek talianskych miest. Lahodná káva vám rozjasní každé šeré ráno.

šálek kávy Vergnano 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie