×
Caffè Vergnano

Caffè Vergnano

Caffé Vergnano v sebe ukrýva to najlepšie z historického a romantického Talianska. Rodinnú pražiareň vedie už štvrtá generácia, ktorá sa stará o to, aby sa ku konzumentom dostávala káva tej najvyššej kvality a vynikajúcej chuti.

Z lekárne až na kávovú plantáž

Motto talianskej pražiarne znie kreativita, inovácia a kvalita. Všetky tieto charakteristiky dodržuje už od roku 1882. Všetko začalo, keď deduško spoločnosti, Domenico Vergnano, založil malú lekáreň v horskom mestečku Chieri. V priebehu pár rokov si majitelia osvojili tiež všetky tajomstvá spojené s výrobou a predajom kávy. Najväčší zlom ale nastal v 30. rokoch 20. storočia, kedy rodina Vergnanová zakúpila kávovú plantáž v Keni.

Spojenie tradičného sveta s moderným

Rodinná spoločnosť kladie dôraz na to, aby káva bola dokonalá už od prvého kroku a starostlivo preto vyberá zrná prvotriednej kvality. Caffé Vergnano do dnešného dňa postupuje podľa tradičných metód praženia, ktoré káve zaručia unikátnu chuť a vôňu.

Aj keď sa pražiareň Vergnano nevzdáva tradícií, stále hľadí dopredu a využíva najmodernejšie technológie, vďaka ktorým je káva výnimočne lahodná a aromatická. Káva Vergnano vzniká na ploche 13 500 metrov štvorcových a patrí medzi vôbec najúspešnejšie talianske spoločnosti v oblasti maloobchodnej sféry. Okrem vynikajúcej kávy vyváža do sveta aj koncept kaviarní Caffé Vergnano 1882, ktoré dnes nájdete v 19 krajinách na celom svete. Jedinečnú kávu Vergnano si jej milovníci vychutnávajú vo viac než 80 krajinách sveta.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu Caffè Vergnano.

Logo VErgano 
Vergano - talianská káva 1882
Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

MENU

Informácie