×

Vzduchotesná dóza AirScape 700g

Vzduchotesná dóza AirScape dokonale ochráni vašu kávu pred prístupom vzduchu. Tmavé vnútorné viečko umožňuje pritlačenie až priamo ku káve. Nerezový materiál navyše zaručuje, že vaša káva bude chutiť presne tak, ako má. Dózu ponúkame v dvoch veľkostiach na 330 g700 g kávy.

Read moreShow less
43,39 €
35,86 bez DPH
Veľkosť
  •  450g
  •  250g
Brand:
Popis

Prvotriedné dózy Airscape

Viete, čo je najväčším nepriateľom kávy? Okrem tepla a svetla je to navyše vzduch. Pokiaľ sa dostane ku vašej káve, môžu ju značne znehodnotiť. Ako ale kávu skladovať tak, aby k nej vzduch nemal prístup? Tento problém rieši unikátny vynález – vzduchotesná dóza na skladovanie kávy AirScape.

Nejlepší způsob, jak skladovat kávu

Na trhu neexistuje nádoba, ktorá by dokázala dostať von toľko vzduchu, ako to vie vzduchotesná dóza AirScape. Tmavé vnútorné viečko umožňuje, aby ste ho pritlačili až priamo ku káve vo vnútri dózy. Nielen, že tak nedovolí, aby sa vzduch dostal dovnútra, ale aj umožní únik oxidu uhličitého z nádoby, čo oceníte hlavne vtedy, ak máte čerstvo upražené zrná.

Vďaka čiernej farbe viečka je káva chránená proti svetlu. Pre istotu má dóza ešte vonkajšie, dodatočné viečko. Proti teplu ale AirScape vašu kávu neochráni, neskladujte ju preto hneď pri okne alebo na mieste, kde príliš svieti slnko. Nerezové prevedenie dózy zaručuje, že vaša káva bude po príprave chutiť presne tak, ako má. Vyberte si z dvoch prevedení na 330 g alebo 700 g kávy.

"Šalek 
Read moreShow less
Detaily produktu

Špecifické referencie

ean13
0645771002008
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie