×
AirScape

AirScape

Spoločnosť Planetary Design prišla na svet obklopená prostredím nevľúdnych Skalnatých hôr, ktoré jej boli inšpiráciou v priebehu tvorivého procesu. Planetary Design sa tiež nazýva AirScape podľa svojho unikátneho vynálezu – vzduchotesnej dózy na perfektné skladovanie kávy. Produkty AirScape sú založené na dokonalom spojení dizajnu a trvanlivosti.

Kvalita a perfektná využiteľnosť

Pôvodne sa spoločnosť preslávila Double shot French press hrnčekom, za ktorý získala významné ocenenie. Potom sa zamerala na tvorbu kompletných sérií nerezových výrobkov, cez French press kávovary, French Press hrnčeky a cestovné termohrnčeky, až po kuchynské dózy na skladovanie kávy.

Patentovaný vynález vzduchotesnej vázy AirScape je revolučným spôsobom uchovávania kávy v domácich podmienkach. Vďaka nerezovému French Pressu si môžete vyrobiť dokonalú kávu alebo čaj a cestovný termohrnček vám umožní vziať si obľúbený nápoj so sebou do kancelárie, na výlet do hôr alebo kamkoľvek inam.

Dôraz na kvalitu a prístup k zákazníkom

Jedinečnosť spoločnosti AirScape tkvie v tom, že ponúka riešenie pre všetky fázy spojené s pitím kávy. Od skladovania, cez výrobu kávy, až po jej prenos na ceste. Úspech americkej spoločnosti je založený na špičkovej inovácii a dizajne, používaní iba kvalitných materiálov a prvotriednom zákazníckom servise. AirScape si dáva záležať na tom, aby prinášala svojim klientom vždy to najlepšie a neustále pracovala na ďalšom pokroku.

Logo Airscape 
Vzduchotesné dózy AirScape
Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek

MENU

Informácie