×

AeroPress

Bez Aeropressu sa neobíde žiaden správny kávový fajnšmeker. Aeropress Aerobie vám umožní prípravu vysoko kvalitnej kávy kedykoľvek a kdekoľvek. Ručný kávovar Aeropress je prakticky nerozbitný, nenáročný na údržbu a k tomu ešte aj lacný. Pripravíte si v ňom filtrovanú kávu pomocou vzduchu cez malý papierový filter.

Read moreShow less
36,78 €
30,39 bez DPH
viac ako 10 kusov
Popis

Príprava kávy pomocou Aeropressu

Tento netradičný vynález je ideálnym spoločníkom pre každého, kto si túži pripraviť vysoko kvalitnú kávu kedykoľvek a kdekoľvek. Aeropress je veľmi praktickou metódou prípravy kávy.

Připraví vám na cestách skvělou kávu

Aeropress Aerobie je vyrobený z polykarbonátu. Pýši sa tým, že je prakticky nerozbitný, ľahký a nenáročný na údržbu, a k tomu všetkému je ešte aj lacný. Obľúbili si ho hlavne kávoví fajnšmekeri, ktorí si ani na cestách nechcú odpustiť kvalitnú kávu. Vďaka aeropressu si môžete pripraviť filtrovanú kávu pomocou vzduchu cez malý papierový filter.

V priebehu ani nie jednej minúty si môžete v Aeropresse pripraviť jednu až tri šálky kávy. Ručný kávovar Aeropress sa skladá z ôsmich hlavných častí – ide o piest, komoru, tesnenie, filtrovacie viečko, nádobku, držiak na filter, odmerku a miešadlo. Aeropress je vhodná metóda na prípravy tých najlepších káv, pretože v priebehu tejto prípravy máte pod kontrolou všetky kroky. Dôležité je kávu namlieť tesne pred prípravou na správnu hrubosť. Na prípravu kávy v Aeropresse by káva mala byť len o niečo menej jemná než soľ, ide teda o strednú hrubosť mletia. Najlepší výsledok dosiahnete s ručným mlýnčekom s keramickými kameňmi.

šálek kávy Vergnano 
Read moreShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie