×
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

16,28 € (s DPH) 17,52 € -1,24 €
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

12,07 € (s DPH) 13,35 € -1,28 €
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

20,78 € (s DPH) 21,69 € -0,91 €

BIO káva

Nielen, že bio kávy sú mnohokrát lahodnejšie než konvenčné kávy, navyše ich konzumáciou prispievate k udržateľnosti kávovej produkcie. BIO kávy lákajú na vynikajúcu chuť bez chémie.

Výborná chuť bez zbytočnej chémie

Konvenčné kávy patria k plodinám, ktoré sú zo všetkých na svete vôbec najviac chemicky ošetrené. Zatiaľ, čo bežne predávanými kávami prejde pri príprave obrovské množstvo hnojív, pesticídov, herbicídov a ďalších škodlivých látok, BIO kávy týmito škodlivinami vôbec nie sú zaťažované.

Hnojivá na kávových plantážach musia byť 100 % organické, jedine tak sa výsledná káva môže označiť ako BIO. Kávovníky sa musia pestovať na zemi, ktorá nebola vystavená syntetickým pesticídom alebo iným zakázaným látkam po dobu predchádzajúcich troch rokoch.

Prísna kontrola procesu

BIO kávy patria k tomu najlepšiemu, čo na trhu s kávou môžete nájsť. Starostlivo vybrané zrná pochádzajú z organických plantáží, kde sa kladie dôraz na kvalitu. Nasledujúci proces praženia sa prísne kontroluje, aby sa k zákazníkovi dostala prvotriedna BIO káva.

Na Kafone predávame veľké objemy kávy. Pri väčšine sortimentu vám tak môžeme ponúknuť kávy, ktoré majú veľmi vysoké dátumy exspirácie.

Read moreShow less

MENU

Informácie