×

Segafredo Extra Strong zrnková káva 1kg

Prémiová zmes Segafredo Extra Strong je určená pre profesionálne kávovary a ako jedna z posledných sa stále praží v centrále spoločnosti Segafredo neďaleko talianskej Bologne. Užite si exkluzívny zážitok z každého dúška výnimočnej zrnkovej kávy Segafredo Extra Strong.

Read moreShow less
22,63 €
19,68 bez DPH.

Kúp viac, zaplať menej

Množstvo Zľava Ušetríte
6 0,40 € 2,40 €
Vypredané

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

Zmes

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí Káva Segafredo Extra Strong

Prémiová zrnková káva Segafredo Extra Strong zaujme jedinečnou štruktúrou plnou sily. Táto unikátna zmes je určená na prípravu v profesionálnych kávovaroch a ako jedna z posledných sa stále praží v centrále spoločnosti neďaleko talianskej Bologne.

Exkluzívny prežitok z každého dúška

Exkluzívny gastronomický produkt, akým zrnková káva Segafredo Extra Strong je, dostane do kolien aj najnáročnejších znalcov kávy. Vybrané druhy Arabicy a Robusty sa dokonalo miesia v jedinečnej zmesi, ktorá sa výborne hodí pre všetky kávové špeciality. Spoločnosť Segafredo vyberá len tie najkvalitnejšie kávové zrná priamo z plantáží v Brazílii, Kostarike a na Havaji, kde sú na pestovanie kávy veľmi dobré podmienky.

Jeden z najväčších obchodníkov s kávou na zemi praží unikátnu zmes Segafredo Estra Strong v malej, načerveno natretej hale, kde stále prebieha výroba obmedzeného množstva kávy na pôvodných strojoch z počiatku sedemdesiatych rokov minulého storočia.

"Šalek 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
2
Kyslá
1
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
2
Druh
Zmes
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie