×

Pellini UIK Decaffeinato zrnková káva 500g

Vychutnajte si vynikajúcu kávu aj bez kofeínu. Lahodná zmes Uik Decaffeinato talianskej pražiarne Pellini láka na vyrovnanú chuť a jedinečnú arómu, ktorá zostáva rovnaká aj po odstránení kofeínu.

Read moreShow less
11,94 €
10,66 bez DPH
viac ako 50 kusov

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

Zmes

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Ako chutí káva Pellini UIK Decaffeinato

Nemôžete konzumovať kofeín vo veľkom množstve, ale kávu zbožňujete? Nezúfajte. Bezkofeínová zmes Uik Decaffeinato pražiarne Pellini je pripravovaná s použitím technológie Double Wash. Tá zaručuje, že sa kofeín šetrne odstráni bez použitia akýchkoľvek chemických látok. Vďaka tomu si káva zachováva pôvodnú arómu a stále lahodnú chuť.

Vynikajúca chuť, žiaden kofeín

Vychutnajte si kus Talianska v každom dúšku vynikajúcej zmesi. Nespoznáte, že neobsahuje kofeín. Zmes Uik Decaffeinato sa pýši vyrovnanou chuťou a jedinečnou vôňou, ktoré vás bez pochýb očaria. Nestrácajte nádej, obľúbeného nápoja sa vzdať nemusíte. Uik Decaffeinato je ideálnou voľbou pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú konzumovať kofeín, a prináša to najlepšie, čo na trhu s bezkofeínovými kávami existuje.

šálek kávy Pellini 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
3
Horká
2
Kyslá
1
Úroveň praženia
2
Druh
Zmes
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie