×

Pellini TOP Decaffeinato mletá káva 250g

Exkluzívna mletá káva Pellini TOP 100% Arabica je vrcholnou zmesou talianskej pražiarne Pellini. Vychutnajte si jej bezkofeínový variant a zamilujte sa do dokonale hodvábnej cremy, čokoládovej arómy a neodolateľnej príchute. Praktická a štýlová dóza je zároveň skvelým darčekom.

Read moreShow less
7,52 €
6,71 bez DPH
viac ako 50 kusov

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Ako chutí káva Pellini TOP Decaffeinato

Vychutnajte si vrcholnú zmes talianskej pražiarne Pellini aj v bezkofeínovom variante. Exkluzívna zmes s dokonale hodvábnou cremou, čokoládovou arómou a neodolateľnou príchuťou vás bez pochýb dostane. Preneste sa do sveta luxusu s každým dúškom výnimočnej kávy.

Káva zo sveta luxusu

Unikátna zmes Pellini TOP 100% Arabica robí z pitia kávy nezabudnuteľný zážitok. Prvotriedna kvalita a perfektne vyvážená lahodná chuť o niekoľko tried prevyšuje ostatné zmesi a právom sa drží na výslní kávového sveta. Bezkofeínový variant poteší aj tých, ktorí si nemôžu vychutnávať klasickú kávu.

Zamilujte sa do jedinečného talianskeho espressa, s ktorým bude každé ráno hneď o niečo lepšie. Vybraná zmes tradičnej talianskej značky dostane do kolien všetkých milovníkov kávy. Poriaďte si mletú kávu Pellini TOP 100% Arabica v štýlovej dóze, ktorú môžete použiť ako pekný darček.

šálek kávy Pellini 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
2
Kyslá
2
Úroveň praženia
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie