×

Pellini TOP 100% Arabica mletá káva 250g

Vrcholná zmes talianskej pražiarne Pellini, tvorená deviatimi prvotriednymi Grand-Cru Arabicami, očarí svojou exkluzivitu aj najnáročnejších znalcov kávy. Zamilujte sa do unikátnej zmesi Pellini TOP 100% Arabica a preneste sa do sveta luxusu. Tradičná štýlová dóza je zároveň skvelým darčekom.

Read moreShow less
7,23 €
6,46 bez DPH
viac ako 50 kusov

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeínu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Ako chutí káva Pellini TOP 100% Arabica

Zamilujte sa do výbornej chuti, čokoládovej arómy a nezameniteľnej cremy. Poriaďte si exkluzívnu mletú kávu Pellini TOP 100% Arabica v plechovej dóze a preneste sa do sveta luxusu. Toto nie je obyčajná kávová zmes, ale šampanské medzi kávami, jedinečná vrcholná zmes talianskej pražiarne Pellini, ktorej neodolá ani najzarytejší kávový labužník.

Vrcholná zmes Pellini očarí každého

Hodvábna a neodolateľná chuť pravého talianskeho espressa si získa srdce aj chuťové poháriky všetkých milovníkov kávy. Deväť prvotriednych Arabíc z najlepších kávových regiónov sveta robia z pitia mletej kávy Pellini TOP 100% Arabica jedinečný prežitok, ktorému sa nič nevyrovná.

Vychutnajte si každý malý dúšok prvotriednej kávy, ktorá v sebe nesie nádych exkluzivity a osvedčenej kvality. Vynikajúcu mletú kávu Pellini TOP 100% Arabica si užijete v akúkoľvek dennú dobu a zakaždým to bude skvelý prežitok.

šálek kávy Pellini 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
2
Kyslá
2
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
1
Druh
100% Arabica
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie