×

Lavazza Decaffeinato mletá káva v dóze 250g

Nemôžete alebo nechcete konzumovať kofeín? Mletá káva Lavazza Decaffeinato chutí vďaka prirodzenému procesu odstraňovania kofeínu rovnako ako klasické talianske espresso. Vychutnajte si výnimočne hladkú, aromatickú a delikátnu zmes vybraných zŕn v bezkofeínovom variante.

Read moreShow less
6,12 €
5,46 bez DPH
viac ako 50 kusov
Brand:

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

Zmes

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeínu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Ako chutí káva Lavazza Decaffeinato

Vychutnajte si výnimočne lahodnú bezkofeínovú kávu. Mletá káva Lavazza Decaffeinato láka na výnimočnú chuť kávy, ale poteší aj tých, ktorí nemôžu alebo nechcú konzumovať kofeín. Zamilujte sa do jedinečne hladkého, aromatického a delikátneho talianskeho espressa.

Rovnaká chuť, žiadny kofeín

Mletá káva Lavazza Decaffeinato je vyrobená s vybraných nízkokofeínových kávových bôbov ázijských kávovníkov. Kofeín sa extrahuje z kávy, ktorá je čerstvo olúpaná a ešte zelená v nepraženom stave. Vzhľadom na to, že kofeín sa viaže s vodou, odstraňuje sa až vo dnom kúpeli pri vysokom tlaku. Až potom sa zrná vysušia, pražia a melú.

Perfektná aróma, plné telo a neodolateľná chuť vám prinesú rovnaký zážitok ako pri pití kofeínového variantu. Užite si svoje milované talianske espresso v bezkofeínovom variante.

"Šalek 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
2
Kyslá
1
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
1
Druh
Zmes
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie