×

Kafone Selezione zrnková káva 1kg

Zrnková káva Kafone Selezione je ideálnym spoločníkom pre slovenských milovníkov kávy. Lahodná zmes je ideálnym spoločníkom na každý deň. Káva sa perfektne hodí do kávových automatov, a výborne ju preto využijete v kanceláriách.

Read moreShow less
12,10 €
10,53 bez DPH.
Vypredané
Brand:

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

Zmes

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí káva Kafone Selezione

Poznáme chute slovenských konzumentov a vieme, čo ich očarí. Zrnková káva Kafone Selezione presne vystihuje priania slovenských milovníkov kávy. Navyše okrem chuťových buniek potešia aj vašu peňaženku. Kvalitnú kávu, ktorá sa vyrovná omnoho drahším zmesiam, ponúkame za výbornú cenu, ktorá vám určite urobí radosť.

Lahodná chuť nielen do kancelárie

Zrnková káva Kafone Selezione je zmes Arabicy a Robusty z Kolumbie v pomere 50:50. Káva sa perfektne hodí do kávových automatov a skvele ju preto využijete v kanceláriách. Kafone Selezione je ideálnym spoločníkom do každého dňa.

Náš recept na dokonalé espresso je jednoduchý. Hľadáme a pražíme také kávy, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú tak komplexný a vyvážený nápoj. Samotné zrná sa pražia pri vysokej teplote vo veľmi malých dávkach a kávy sú zmiešané v priebehu pomalého praženia. Vďaka tomuto procesu sa všetky negatívne vlastnosti, ako je kyslosť a horkosť, znižujú na minimum a káva tak získa dokonalú a plnú chuť. Pri objednaní kartónu zrnkovej kávy Kafone Selezione navyše získate dopravu zdarma. Vyskúšajte novú chuť a ušetrite až 50 % nákladov na kávu. Získate kvalitnejšiu, alebo rovnako kvalitnú kávu, ako ste pili doposiaľ, za omnoho lepšiu cenu.

Šalek kávy kafone Selezione
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
3
Horká
2
Kyslá
2
Úroveň praženia
2
Obsah kofeínu
2
Druh
Zmes
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie