×

illy Espresso Classico - Medium Roast mletá káva bez kofeinu v dóze 250g

Jedinečná chuť, neodolateľná vôňa a žiaden kofeín. Taká je mletá káva Illy Espresso bez kofeínu, ktorá každého očarí bohatou chuťou s náznakmi smotany a štipkou horkosti, neodolateľnou vôňou čokolády, karamelu a opečeného toustu a lahodnou cremou. Vychutnajte si pravé talianske espresso aj bez kofeínu.

Read moreShow less
8,02 €
7,16 bez DPH

Množstevné zľavy

Množstvo Jednotková zľava Ušetríte
12 0,33 € 3,96 €
24 0,41 € 9,84 €
viac ako 50 kusov
Brand:

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Ako chutí Káva Illy bez kofeinu

Povestná chuť a jedinečná aróma stredne praženej kávy Illy sa stretávajú aj v jej bezkofeínovom variante. Illy mletá káva bez kofeínu poteší plnou a dlhotrvajúcou chuťou, ktorú si môžete dopriať niekoľkokrát denne.

Rovnaká chuť, žiaden kofeín

Neobyčajná káva si vás získa na prvý pohľad nádhernou cremou vo farbe lieskového orieška, ktorá je jemne prešpikovaná odtieňmi tmavo hnedej. Vyvážená chuť čokolády, karamelu a náznakov opečeného toustového chleba sú balzámom pre vaše čuchové bunky. Stačí len jeden dúšok vyváženej zmesi mletej kávy Illy Espresso bez kofeínu, aby ste jej už navždy prepadli.

Káva sa už dávno nepije len kvôli kofeínu. Užívajte si chuť neodolateľnej kávy aj v jej bezkofeínovom variante, ktorý ocenia najmä tehotné ženy a osoby s vysokým tlakom. Bohatá chuť s náznakmi smotany a štipkou horkosti vás očarí.

"Šalek 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
2
Kyslá
3
Úroveň praženia
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie