×

illy Espresso Decaffeinato E.S.E. PODy 18ks

Zmes Illy Espresso Decaffeinato je bez kofeínu, ale aj tak sa pýši výraznou chuťou a arómou stredného praženia. Vychutnajte si lahodnú zmes, ktorú si vďaka forme kávových podov môžete pripraviť rýchlo a jednoducho. Výsledná káva je silná, bohatá, ale zároveň jemná a vyvážená. Balenie je po 18 kapsulách/podoch, každá obsahuje 7 gramov kávy.

Read moreShow less
7,61 €
6,79 bez DPH
Vypredané
Brand:
Popis

Ako chutí káva Illy Espresso Decaffeinato E.S.E. PODy

Máte radi kávu, ale nesmiete alebo nechcete príliš konzumovať kofeín? Vychutnajte si lahodnú zmes talianskej pražiarne Illy, ktorá je bez kofeínu, ale aj bez neho sa pýši výraznou chuťou a arómou stredného praženia. Zmes Illy Espresso Decaffeinato E.S.S. si ľahko zamilujete.

Jednoduchá príprava kávy

Viacerí kávoví experti sa dnes zhodujú na tom, že talianska pražiareň Illy predbehla v roku 1970 dobu, keď predstavila spôsob prípravy vysoko kvalitného espressa rýchlou a jednoduchou cestou. Formát E.S.E. (Easy Serving Espresso, jednoduché servírovanie espressa) kávových podov predznamenal príchod dnešných predpripravených jednošálkových zmesí. Stále je obľúbeným variantom domácej prípravy pre mnoho milovníkov kávy na celom svete.

Každý E.S.E. kávový pod obsahuje presnú dávku perfektnej zmesi Illy Espresso Decaffeinato, uzatvorenú v ekologickom filtračnom papieri, ktorý dokonale udrží chuť aj arómu kávy. Kávový pod jednoducho vložíte do kompatibilného prístroja a v priebehu 30 sekúnd získate neodolateľné Illy espresso – silné, bohaté, ale zároveň jemné a vyvážené. V balení je 18 kapsúl a každá obsahuje 7 gramov kávy.

šálek illy ESE pods 
Read moreShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie