×

illy Espresso Intenso - Dark Roast mletá káva v dóze 250g

Jasná, bohatá, energická a jednoducho neodolateľná zmes 100 %-nej Arabicy dostane aj najnáročnejšieho znalca kávy. Delikátne Illy Espresso Dark Roast vás očarí lahodnou lieskovo orieškovou cremou, zamatovou chuťou a štipkou horkosti a nezameniteľnou vôňou čokolády, opečeného toustu a karamelu.

7,65 €
6,65 bez DPH.

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
12 0,20 € Až do 2,40 €
viac ako 50 kusov
Brand:

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná na prípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká Stredná Vysoká

Obsah kofeínu

Nízký Stredný Vysoký
Popis

Ako chutí Káva Illy Dark Roast

Jasná, bohatá a energická. Taká je mletá káva Illy Espresso Dark Roast, ktorá na nič nečaká a ide rovno k veci. Teda, dobiť vás energiou a nadchnúť neprekonateľnou zmesou chutí a neodolateľnou čokoládovou arómou, ktorá sa vhodne mieša s vôňou opečeného toustu a karamelu.

Nezameniteľná chuť pravého talianskeho espressa

Do delikátneho espressa sa zamilujete na prvý pohľad. Očarí vás lahodnou cremou lieskovo orieškovej farby, prešpikovanou odtieňmi tmavohnedej. Pri prvom dúšku sladkej, zamatovej kávy so štipkou horkosti vám bude jasné, že toto je Illy. S ničím neporovnateľná chuť dokonale vyváženej zmesi 100 %-nej Arabicy si podmaní aj najnáročnejšieho kávového znalca. Takto chutí pravé talianske espresso. Jedinečná bohatá chuť a plné telo mletej kávy Illy Espresso Dark Roast z nej robia ideálneho spoločníka pre ranné vstávanie, ale aj k popoludňajšej chvíľke pokoja.

"Šalek 
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
3
Kyslá
2
Úroveň praženia
3
Obsah kofeínu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

Hlavné menu

Informácie