×

illy Espresso Classico - Medium Roast zrnková káva bez kofeinu v dóze 250g

Bohatá a plná chuť, nezameniteľná vôňa a žiaden kofeín. Taká je zrnková káva Illy Espresso bez kofeínu, ktorá si vás získa lahodnou chuťou s náznakmi smotany, neodolateľnou vôňou čokolády, karamelu a opečeného toustu a nádhernou cremou lieskovo orieškovej farby. Užite si chuť pravého talianskeho espressa aj bez kofeínu.

Read moreShow less
8,02 €
7,16 bez DPH

Množstevné zľavy

Množstvo Jednotková zľava Ušetríte
12 0,25 € 3,00 €
24 0,41 € 9,84 €
viac ako 50 kusov
Brand:

Vlastnosti kávy

Zabudnite na termíny ako komplexnosť alebo pulzujúci acidita. V našom jednoduchom hodnotení káv sa vyzná každý.
Keď povieme, že je káva sladká, budete cítiť sladkosť. Aj úplný kávový laik si z našej ponuky vyberie takú kávu, ktorá mu bude stopercentne vyhovovať.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Horká
Kyslá

Úroveň praženia

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Ako chití Káva Illy bez kofeinu

Nezameniteľná chuť a vôňa vynikajúcej kávy Illy sa stretávajú aj v jej bezkofeínovom variante. Výrazná čokoládová aróma s karamelovými podtónmi a náznakmi opečeného toustu je základnou charakteristikou jedinečnej zrnkovej kávy Illy Espresso bez kofeínu. Bohatá a plná chuť je rovnaká ako pri kofeínovom variante.

Žiaden kofeín, ale stále jedinečná chuť pravého talianskeho espressa

Na prvý pohľad vás očarí nádherná crema lieskovo orieškovej farby, ktorá prechádza až do tmavohnedých odtieňov a vydrží v šálke aj dlho potom, čo kávu zamiešate. Starostlivo vybrané a rovnako poctivo zmiešané a opražené zrná stoja za neobyčajnou chuťou zrnkovej kávy Illy Espresso bez kofeínu, ktorú určite spoznáte už pri prvom dúšku.

Káva sa už dávno nepije len kvôli kofeínu. Užite si chuť neodolateľnej zmesi aj v jej bezkofeínovom variante a nebudete sa stačiť diviť, ako vás zachutí. Variant zrnkovej kávy Illy Espresso bez kofeínu ocenia hlavne tehotné ženy a osoby s vysokým krvným tlakom. Plná chuť pravého talianskeho espressa vás dostane.

"Šalek 
Read moreShow less
Detaily produktu

Tabuľka dát

Sladká
2
Horká
2
Kyslá
3
Úroveň praženia
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie