×
Izzo

Izzo

Písal sa ešte len rok 79, keď sopka Vezuv pochovala Pompeje. Presne o 1900 rokov neskôr, v roku 1979, začal tento vulkán písať príjemnejšiu históriu, keď na jeho úpätí vznikla poctivá pražiareň Izzo Caffé.

Pravá chuť neapolského espressa

Nadšenie, odhodlanosť a láska k tradíciám sú základnými stavebnými kameňmi pražiarne, ktorú pred viac ako 30 rokmi predstavil svetu jej zakladateľ, Izzo Vincenzo. Jeho podnikateľský duch a podpora profesionálneho tímu dostali vynikajúcu kávu za hranice malého talianskeho mestečka Boscoreale.

Neustála túžba a motivácia vytvoriť kvalitné neapolské espresso a jedinečná práca zamestnancov robí z kávy Izzo jednu z najlepších na talianskom trhu. Široká ponuka a prvotriedny servis sú najdôležitejšími charakteristikami spoločnosti. Izzo Caffé si nechá záležať na maximálnej spokojnosti svojich zákazníkov. Kávy Izzo lákajú na neodolateľnú vôňu a harmonickú chuť. Tradičný postup praženia, pomaly a pri pomerne vysokej teplote a v malých dávkach, dokáže niektoré vlastnosti kávy, ako je kyslosť a horkosť, znížiť na minimum a káva tak získava dokonalú plnosť a chuť.

Vychutnajte si kávu Izzo v špecializovaných kaviarňach

Dnes sa spoločnosť pýši aj reťazcom kaviarní Izzo Caffé, ktorého cieľom je dostať lahodnú kávu k ešte väčšiemu počtu milovníkov kofeínového nápoja. Izzo Caffé rozhodne nezaháľa a dennodenne pracuje na rozvoji značky a neustálom zlepšovaní, vďaka čomu sa právom zaraďuje medzi špičku v kávovom biznise.

Preneste sa do historického Neapola a okolia tajuplného Vezuvu so šálkou vynikajúceho espressa. Káva Izzo navodí jedinečnú atmosféru a poteší všetky vaše chuťové bunky. Výnimočná chuť a neodolateľná vôňa spríjemnia každé ranné vstávanie aj poobednú pauzu v práci.

Ďalšie informácie dohľadáte na webe Izzo.

Logo Izzo 
La Bottega - italská káva z Modeny
23,30 € (s DPH)
Zrnková káva Izzo Arabica je jednou z najlepších stopercentných zmesí Arabica na svetovom trhu vôbec. Silná káva je perfektnou voľbou ako ranné espresso. Očarí vás jej očarujúca vôňa a harmonická chuť, ktorú si vďaka...
Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

MENU

Informácie