×
Motta

Motta

Už od roku 1967 sa spoločnosť Motta špecializuje na výrobu profesionálnych aj domácich potrieb z nerezovej ocele. Hovoria o sebe, že ich výrobky pochádzajú z múdrosti kombinovanej s naozajstnou zručnosťou a rozvinutými technológiami. Výsledkom je spektrum domácich produktov, od veľkých darov až po zariadenia, ktoré vyžadujú špecifickú úpravu pre catering a oblasť pohostinstva.

Talianska tradícia a kvalita

Spoločnosť Motta má svoje sídlo vedľa krásneho talianskeho jazera Orta, ktoré bez pochýb predstavuje inšpiráciu pre výsledné produkty. Motta si dáva záležať na tom, aby ich výrobky kombinovali krásny dizajn a praktické využitie. Ide im o to, aby vás ich produkt očaril na prvý pohľad a dlho vydržal. Výrobky Motta sa budú vo vašej kuchyni vynímať, ide totiž o jedni z najkrajších exemplárov vyrobených v Taliansku.

Zákazník na prvom mieste

Spoločnosť Motta o sebe tvrdí, že je rovnako silná ako nerezová oceľ, ktorá tvorí ich výrobky. Zákazník je u nich na prvom mieste, rovnako ako túžba uspokojiť všetky jeho priania a potreby. Motta navyše neustále pracuje na pokroku a zároveň si drží tradičný prístup k práci.

Užite si svoju kávu štýlovo z krásnych kanvičiek na mlieko alebo kávu od spoločnosti Motta. Dizajnové kúsky povýšia vašu kuchyňu na úroveň vyhlásených kaviarní.

Pre viac informácií navštívte oficiálny web výrobcu Motta.

Logo Motta 
Motta - baristické vybavení
Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek

MENU

Informácie