×
danesi caffè

danesi caffè

História rímskej kávy Danesi Caffé siaha až do roku 1905. Vtedy bol jej zakladateľ, Alfredo Danesi, jedným z prvých, ktorí šírili kultúru a konzumáciu tradičného espressa. Zo začiatku sa venoval iba praženiu a predaju kávy, netrvalo ale dlho a taliansky obchodník otvoril aj sieť kaviarní s názvom Nencini e Danesi.

Tradičné spracovanie a precízny prístup

V roku 1933 prevzal spoločnosť Alfredov syn Giovanni a pričinil sa o jej rast a úspešný predaj, na ktorý dohliada dodnes. Pod jeho vedením spoločnosť Danesi Caffé expandovala za hranice Talianska a dostala sa do domácností milovníkov kávy vo viac než 60 krajinách sveta.

Synovia Alfredo a Roberto, ktorí sa Danesi Caffé ujali po boku svojho otca v roku 1990, pokračovali v tradičnom postupe, ktorému dali priemyselnejší a modernejší kabát. Dôraz na tradície spracovania kávy a špičkovú kvalitu sú dôležitými piliermi rímskej pražiarne.

Danesi šíri kvalitu a lásku ku káve

Štvrtá generácia, ktorá sa pridala k vedeniu spoločnosti, je zložením úplne ženská a prispieva k rozvoju spoločnosti. Danesi Caffé sa stále zameriava na tradičný prístup v súlade s modernými trendmi a s ohľadom na budúce výzvy. Už od svojho založenia sa spoločnosť snaží propagovať kvalitu kávy a kultúru pitia tradičného talianskeho espressa na celom svete. Vysoká kvalita značky Danesi Caffé vyniesla spoločnosť niekoľkokrát do časopisu Gurmet medzi najlepšie hodnotené kávy sveta.

Pre viac informácií navštívte oficiálny web výrobcu danesi caffè.

Logo Danesi 
Danesi Caffé kaviarne
Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

MENU

Informácie