×
Nuova Point

Nuova Point

Spoločnosť Nuova Point je dnes po viac ako 35 rokoch svojej existencie majákom pre všetky kaviarne v Taliansku aj po celom svete. Vysoko kvalitný tovar s dôrazom na detail robí z Nuova Point ideálneho spoločníka ako pre kaviarne, tak pre konzumentov kávy.

Dokonalosť sa skrýva v porceláne

Hrnčeky na espresso, cappuccino alebo pokojne aj čaj, kanvice na mlieko, tanieriky. Nech už Nuova Point vyrába čokoľvek, vždy si môžete byť istí, že vás ich produkty nesklamú. Všetko je tvorené čistým tvrdým porcelánom, ktorý je veľmi odolný.

Nuova Point má svoje miesto vo vyhlásených talianskych kaviarňach, ale na ich výrobky nedajú dopustiť ani milovníci kávy z celého sveta. V súčasnej dobe je Nuova Point jednou z popredných spoločností, ktorá vyrába porcelánové šálky. Nájdete ich vo viac než 32 krajinách sveta. Vďaka kvalite materiálu, tvarov a použitých technológií vo výrobe dosahuje Nuova Point úplnú dokonalosť, čo sa týka tvarov aj vlastností výsledných produktov.

Precízna výroba aj kontrola

alianska spoločnosť si dáva záležať na tom, aby všetky procesy, ktoré vedú k ikonickým výrobkom, bolo úplne bezchybné. Zakladá si preto na prísnych kontrolách a komplexnom testovaní, ktoré zaručujú, že ich výrobky vydržia používanie aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Produkty Nuova Point navyše držia stále rovnakú farbu aj pri tisíckach umývacích cykloch. Aj vďaka tomu dnes ich výrobky patria na špičku vo svojom obore.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu Nuova Point.

Logo Nuova Point 
Prémiové šálky Nuova Point
5,12 € (s DPH)
Užite si svoje cappuccino dlho teplé. Umožní vám to špeciálna väčšia šálka na cappuccino. Portofino Cappuccino vďaka porcelánu lepšie vedie a drží teplo a navyše sa jej nelámu ušká. Vybrať si môžete z dvoch veľkostí –...
4,71 € (s DPH)
Kávu si najlepšie vychutnáte z kvalitného porcelánového hrnčeka. Týmto mottom sa riadi talianska spoločnosť Nuova Point, ktorá prináša svojim konzumentom špeciálnu šálku Portofino Espresso. Tá dokáže zachovať dokonalú...
Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

MENU

Informácie