×

ručný mlynček HARIO Skerton

Nameľte si doma kávu sami, pohodlne a rýchlo. Pomôže vám s tým ručný mlynček Skerton, ktorý domácu prípravu kávy povýši na novú úroveň. Ručný mlynček Hario Skerton sa hodí pre každého, kto hľadá prvotriednu kvalitu za prijateľnú cenu.

Read moreShow less
35,08 €
28,99 bez DPH
Vypredané
Brand:
Popis

Kúzlo kávy pripravenej doma

Ručný mlynček Skerton zaručuje pohodlné a rýchle mletie, vďaka ktorému domácu prípravu kávy povýšite na novú úroveň. Dokonale spracovaný výrobok japonskej spoločnosti je vôbec najpredávanejším mlynčekom na nemeckom Amazone. Zaistí vám prvotriednu kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť a ktorá vám dlho vydrží.

Pripravte si kávu podľa vašich predstáv

Hario Skerton patrí k najobľúbenejším kávovým mlynčekom za posledných pár rokov. Záleží len na vás, či preferujete cold brew alebo talianske espresso, pomôže vám pripraviť oboje. Nie je nič lepšie, ako si zrána sám namlieť kávové zrná a vychutnať si jedinečnú arómu, ktorá vás nakopne do nového dňa.

Hrubosť mletia môžete nastaviť pomocou otočnej matice, ktorú nájdete na spodku mlecieho mechanizmu. Hario Skerton je ideálnym pomocníkom na domácu prípravy kávy pre tých, ktorí túžia po prvotriednej kvalite za prijateľnú cenu.

Mlýnky hario 
Read moreShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenzie
Žiadny príspevok

MENU

Informácie